Faaliyetler

Web Site Yönetimi

TeknolojiSK çatısı altında farklı konulara sahip olan çeşitli web siteleri bulunmakta, bunların arasında Türkiye'nin en bilinen teknoloji haber siteleri arasında giderek üst sıralara tırmanan Teknoblog da yer almaktadır.

Dijital Dergi Tasarım, İçerik Yönetimi ve Dağıtımı

2010 yılında hayatımıza giren iPad ile birlikte dergi okuma alışkanlıkları da değişmeye başladı. Artık dergiler yavaş yavaş kağıt baskıları bırakıp tabletlerle rahatlıkla erişilebilir ve okunabilir duruma geliyor. TeknolojiSK içerik oluşturma ve yönetimi alanında elde ettiği deneyimi dijital dergilere aktarıyor. Ayrıca fiziksel dergilerin iPad ve Android tabletlere uygun hâle getirilmesi konusunda da Valensas iş ortaklığı aracılığıyla müşterilerine yardımcı oluyor.

Mobil Uygulama İçerik Yönetimi

Mobil uygulama geliştirmek zor, ancak içini doldurmak ve yönetmek daha da zor. TeknolojiSK bu süreçte içerik oluşturma ve yönetim konusundaki birikim ve tecrübesiyle yardımcı oluyor. Mobil uygulama içerik yönetim hizmetimiz sayesinde müşterilerinize veya hedef kitlenize sürekli güncel içeriğe sahip mobil uygulamalar sunabilirsiniz.

Teknoloji Danışmanlığı

Teknoloji dünyasının dinamik koşullarında eğilimlerden uzak kalmamak, gelecekte popüler olacak teknolojiler hakkında herkesten önce fikir sahibi olmak ister misiniz? TeknolojiSK'in teknoloji dünyasına dair engin bilgi ve tecrübesinden yararlanabilir, geleceğe dair planları ve stratejilerinizi buna göre kurgulayabilirsiniz.