Proje Tanımı

Kategori
Eski Projeler

Hangi platform olursa olsun, mobil uygulamalar dünyasının ucu bucağı yok. Avea ise Uygulama Vitrini uygulamasıyla bu büyük dünyanın en değerli, indirmeye değer uygulamalarının bulunmasında kullanıcılara yardımcı olmaya çalışıyor.

Avea Uygulama Vitrini aracılığıyla Avea’ya ait tüm mobil uygulamalar bir arada görüntülenebilirken; iOS, Android, BlackBerry ve Windows Phoen platformlarına özel yeni ve popüler uygulamalara da hızlı bir şekilde ulaşılmaktadır. Her gün güncellenen Günün Fırsatı bölümünde ise fiyatı indirimde olan veya ücretsiz yapılan bir uygulama kullanıcılara sunulmaktadır.

Avea Uygulama Vitrini dört platform için de farklı içeriklerle hazırlanır. Bir iPhone sahibiyle bir Android telefon sahibi Uygulama Vitrini’ne girdiğinde farklı içeriklerle karşılaşır. Bu da her bir platform için ayrı ayrı içerik girişinin yapıldığı anlamına gelmektedir.

Web tabanlı bir uygulama olan Avea Uygulama Vitrini’ne giriş için akıllı telefon veya tabletlerin internet tarayıcısı kullanılır. Aşağıdaki adresi tarayıcı çubuğuna yazarak giriş sağlanır.

http://vitrin.avea.com.tr