Proje Tanımı

Kategori
Dijital Dergi

Mobil teknoloji dünyasını yakından takip etmek isteyenler için Avea tarafından 2013 başından itibaren yayınlanmaya başlayan Avea Mobil Dergi, yoluna Türk Telekom Mobil Dergi adıyla devam ediyor. Türk Telekom Mobil Dergi, Türkiye’de benzeri olmayan içeriğiyle dikkat çeken bir dijital dergi olma özelliği taşıyor. Aquafadas dijital dergi altyapısını kullanan Türk Telekom Mobil Dergi ayda bir kez yayınlanmaktadır.

Türk Telekom Mobil Dergi’de ayın en önemli gelişmeleri okuyuculara ulaştırılırken Hızlı Bakış bölümünde de yeni çıkmış teknolojik ürünlerle ilgili ön bilgilendirme yazıları bulunuyor. iOS ve Android cihazlarına özel ipuçları, popüler veya ilgi çeken mobil uygulama incelemeleri de Türk Telekom Mobil Dergi’nin önemli içerikleri arasında yer alıyor. Bu arada detaylı akıllı telefon veya tablet incelemeleri de Türk Telekom Mobil Dergi’yi öne çıkan en önemli bölümler olarak dikkat çekiyor.

Türk Telekom Mobil Dergi uygulaması App Store veya Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir ve tüm sayıları yine ücretsiz olarak okunabilir. Ayrıca ücretsiz abonelik seçeneğiyle de derginin sayılarını düzenli olarak takip etmek mümkündür. Dergi sadece iPad üzerinden değil, iPhone veya iPod touch üzerinden de okunabilmektedir. Ayrıca Android telefon ve tabletler üzerinde de Türk Telekom Mobil Dergi’nin tüm sayılarına erişim bulunmaktadır.

app-store-icon

google-play-buton